Mcusta

Kvalitní kapesní nože značky Mcusta pocházejí s japonského města Seki. V naší nabídce naleznete kompletní nabídku jejich výrobků. Japonské kapesní nože Mcusta jsou symbolem originality, špičkového zpracování a k dokonalosti dotaženému designu.

Jejich životní příběh začíná v městě Seki, které je již od 13. století považováno za centrum výroby japonských nožů nejvyšší kvality. Díky bohatým zásobám nerostných surovin se stalo ideálním místem, které přilákalo mistra meče Motoshige, jenž dal v Seki vzniknout novému odvětví. V průběhu staletí se techniky a dovednosti mistrů kovářů předávaly z generace na generaci a neustále se zdokonalovaly. Významným centrem japonské nožířské výroby je město Seki dodnes.

Japonské kapesní nože Mcusta jsou navrženy tak, aby co nejvíce odpovídaly potřebám, vkusu a stylu zákazníků. Nabízí Vám vysoký výkon za rozumnou cenu. Koupí japonského kapesního nože získáte odolného pomocníka s pohodlným úchopem pro každodenní použití v přírodě i v domácnosti.

V kategorii mcusta si můžete vybrat:


Tisknout stránku Odeslat známému

KošíkNákupní košík
je prázdný

Rychlý kontakt

Jan Boháč
B.Buchlovana 880
Uh.Hradiště 686 05

Mým hlavním povoláním je střelec ve zbrojařské firmě. Příchozí hovory málokdy slyším, proto preferuji komunikaci přes email. Tel.: +420 732 659 376
info(zavináč)jpknife.cz